Lexar 16 GB | DDR5 | 5600 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
- TootjadLexar
- Mudel: LD5S16G56C46ST-HGN
- Saadavus: 5
-
252€
Lexar 16 GB | DDR5 | 5600 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
| All | |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 75.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Gross width (mm) | 35.00 mm |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 16 GB |
| Mälu pinge | 1.1 V |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9404 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer | Lexar |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |



